Laba diena, ponas Vilke

Rusijoje ekologai pastebėjo neįprastą vilkų populiacijos didėjimą. Jau dabar suskaičiuojama virš 50 000 individų. Tikra priežastis nėra aiški, tačiau mokslininkai vieningai sutaria, jog ekosistemoje įvyko kažkoks tai nuokrypis. Labai tikėtina jog per 2-3 metus banga pasieks mus, o vėliau ir Vakarų europą.

Afrikinis kiaulių maras naikinamas pačios gamtos pajėgomis. Laukinės kiaulės taip ir neperskaitė Mazuronio (tu metu aplinkos apsaugos ministro) įsakymo – rikiuot, ramiai, dabar mes jus šaudysim ir neišlindo iš pelkių. Tenka brist. O sąlyginis Bradauskas braidžiot nelinkęs. O ir naktinę optiką karabinams neleido. Ko ten valkiotis po tas šernų medžiokles. Geriau kokią gaišeną peršauti ir išmoką pasiimti. O kai gert per medžioklę uždraudė… Tai ko ten dar eit?

Viskas paprasta kaip du kart du. Ko nepadarė “gamtos valdovas”, padarys pati gamta. 2-3 metai ir matysim. Žinot, yra toks miestas Londonas. Ten benamių kačių ir šunų kaip ir nėra. Juos suvalgė į miestą atėjusios lapės. Kol dar apypilniai maisto atliekų konteineriai, miesto gyventojai gali jaustis gana saugūs. Mums siūlomos ne lapės o vilkai.

Pagyvensim pamatysim.