Eugenika, XXI amžius

Pačioje pradžioje noriu pasakyti, kad ši informacija nėra skirta žmonėms analizuojantiems chemtrailus, gydymą soda, ar acto garinimą. Čia jūs nerasite nieko gero. 

Taigi nuo pradžių. Nežinau, kodėl mūsų blogeriai – švietėjai remiasi keistomis idėjomis ateinančiomis iš rytų. Šį kartą ne iš taip toli. Gyvena tokia teta, ponia Danilova. Kaip ir priklauso, subrendusi ir pilna gyvenimiškos patirties. Gimusi 1981 metais, vadovauja atsakingam ir rimtam religiniam portalui. Portalas, kaip ir dera remiasi pagrindine tos šalies religija, tačiau jame yra tokia krūva gretutinių religijų ir tikėjimų atplaišų, kad tai primena mišrainę. Pastaruoju metu, raudona linija pradėjo eiti Telegonijos tema. Tai yra tokia įdomi teorija, kuri skelbia, jog pirmasis moters partneris “uždeda” genetinį antspaudą ir todėl jos tolimesni vaikai, nepriklausomai nuo ko ji jų susilaukia, turės pirmojo partnerio bruožų. Tikslas, manau, gana krikščioniškas – mergaitės, būkit skaisčios, Vyras turi būti vienas ir iki pat mirties. Bet vos tik prasideda “mokslinė” argumentacija… Kaip ir dera remiamasi TSRS atliktais slaptais tyrimais, kurie buvo daryti su gyvūnais ir tolimesniuose tyrimuose nustatyta, jog patelės yra “užteršiamos”, atsiranda nuokrypiai ir gimsta nereikalingų požymių turintys palikuoniai. Paklajojama vedų įrašuose, pacituojamas vienas kitas, paanalizuojama klajoklių tradicijos ir ritualai. Apsukus keletą ratų sugrįžtama prie tautinių – dvasinių sąsajų.  Kaip ir dera.

Taigi.

Genetika TSRS buvo uždrausta kaip psuedo mokslas. Jokie tyrimai nebuvo daromi, netgi slapti.

Svarbiausias motyvas išlieka tas, kad tyrimai tai slapti, bet apie juos žino kone visi.

Argumentuojama, jog bet kuris užkariautojas pirmiausiai ieškodavo nekaltų mergelių ir jas prievartaudavo. Taip jie įgyvendindavo ne tik fizinį, bet ir genetinį užkariavimą. Jei tai ištrauka iš XIII amžiaus raganos mokslinės disertacijos, tada viskas gerai. Sveiki pažinę mokslą.

Kadangi vyrams tai niekaip neatsiliepdavo, jokios genetinės “taršos” jis iš moters negaudavo – pirmyn linksmintis, berniukai. Išskyrus triperį, nieko kito savo moteriai atnešt negalite. Argi ne balzamas sielai, brangieji vyrai?

Ir pabaigai. Tiesiog vieno rašytojo komentaras. “Remiantis šia logika, jei pirmasis seksualinis partneris buvo faloimitatorius, tai visi vaikai kurie gims vėliau, netgi nuo realių tėvų, bus truputėlį guminiai.” Taikliau nepasakysi.